C+
     NASZE SERWISY:          www.hoteleeuro.com              www.eurounia.com
- AKTUALNOŚCI
- KONKURS DOM
- RADOSNA SZKOŁA
- EKOLOGIA
- GIEŁDA MIESZKAŃ
- TARGI
- MULTIMEDIALNA ENCYKLOPEDIA
       BUDOWNICTWA

- O FIRMIE
- LINKI
- KONTAKT
~ NAPISZ DO NAS

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do LOŻY LAUREATÓW „KRYSZTAŁOWEJ CEGŁY” wszystkich Państwa wyróżnionych tą prestiżową statuetką.

Konkurs O Kryształową Cegłę powstał, aby dokumentować i promować rozwój budownictwa, a także inspirować regionalne środowiska inwestorskie, projektowe i budowlane do dbałości o jakość i funkcjonalność nowych, modernizowanych i rewitalizowanych zasobów budowlanych. Z uwagi na fakt, że dotychczasowa formuła Konkursu sprawdziła się i zyskała uznanie, Komitet Organizacyjny Konkursu postanowił zintensyfikować działania w regionach po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej.

Prestiż nagrody Kryształowej Cegły zobowiązuje Nas do stworzenia środowiska Liderów rynku budowlanego, inwestorskiego i projektowego we wschodniej Polsce i poza jej granicami. Wbrew niesprzyjającej sytuacji gospodarczej i zapóźnieniom w rozwoju regionów po prawej stronie Wisły, Państwa dokonania – uhonorowane nagrodą Kryształowej Cegły – świadczą najlepiej o tym, że można dobrze projektować, dobrze budować pomimo tych ograniczeń.

Idea ponadregionalnego promowania i nagradzania pomysłowości, profesjonalizmu i talentów architektów, wykonawców i inwestorów to jedna z najefektowniejszych metod podnoszenia architektonicznej jakości, forma doskonalenia standardów funkcjonalnych i estetycznych budowli.

Pragniemy, aby Loża Laureatów Kryształowej Cegły w dłuższym okresie służyła promocji Najlepszych, budowała i utrwalała ich pozytywny wizerunek na rynku polskim oraz po obu stronach wschodniej granicy UE. Działając w tych regionach, mamy wielką szansę na wyjście z ideą Kryształowej Cegły dokumentującej rozwój gospodarczy na znaczny obszar Europy.

Prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i odesłanie na nasz adres zarząd@ptm.lublin.pl lub PTM O/Lublin, 20-618 Lublin ul. Nadbystrzycka 11. Oczekujemy na Państwa wnioski i sugestie dotyczące regulaminu, programu i szczegółowego planu działania LOŻY


Komitet Organizacyjny
Konkursu DOM


ANKIETA DO POBRANIA
ankieta_do_pobrania


O LOŻY

LAUREACI

facebook