C+
     NASZE SERWISY:          www.hoteleeuro.com              www.eurounia.com
- AKTUALNOŚCI
- KONKURS DOM
- RADOSNA SZKOŁA
- EKOLOGIA
- GIEŁDA MIESZKAŃ
- TARGI
- MULTIMEDIALNA ENCYKLOPEDIA
       BUDOWNICTWA

- O FIRMIE
- LINKI
- KONTAKT
~ NAPISZ DO NAS
Rynek pierwotnyRynek wtórny


Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku mieszkaniowego, Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin oddaje w Państwa ręce platformę internetową „Giełda Mieszkań” . Nasze przedsięwzięcie ma na celu zwiększenie dostępności informacji o inwestycjach prowadzonych przez Spółdzielnie Mieszkaniowe, Developerów oraz Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Stworzyliśmy platformę internetową na której znajdują się oferty rynku pierwotnego oraz wtórnego. Dotychczas taką możliwość stwarzała, organizowana 2 razy do roku, giełda mieszkań, gdzie spotyka się większość firm o tym profilu działalności.

Osoba zainteresowana kupnem nowego mieszkania może zapoznać się u nas z ofertą mieszkaniową Lubelszczyzny bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki naszemu portalowi klient będzie korzystać z tych informacji w dogodnym dla siebie terminie.

Na naszej stronie znajdują się wizytówki spółdzielni i firm developerskich wraz z aktywnymi linkami do ich stron www. Ponadto, 2 razy do roku, spółdzielnie mieszkaniowe, developerzy oraz TBS-y, współpracujący z nami, są promowani podczas targów LUBDOM wiosna i jesień, gdzie od wielu już lat PTM prowadzi giełdy mieszkań.

Dla klientów zainteresowanych obrotem nieruchomości na rynku wtórnym: kupno, sprzedaż, zamiana bądź wynajem nieruchomości, stworzyliśmy wygodną i łatwą w obsłudze wyszukiwarkę internetową.

Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe Lublin nie jest pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, witryna ma charakter informacyjny.

Jak zamieścić swoje dane na stronie Giełda Mieszkań?

• Informacje dla Spółdzielni i Deweloperów (kliknij aby rozwinąć)

Szanowni Państwo

Ideą Stowarzyszenia jest stworzenie, jedynego w regionie, portalu skupiającego oferty wszystkich przedsiębiorstw tworzących lubelski rynek mieszkaniowy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm aktualnie budujących, jak i takich, które nie posiadają w swoich zasobach wolnych lokali, jednak chcą być rozpoznawalne na rynku (np. przy zarządzaniu nieruchomościami).

Firmy zainteresowane współpracą proszone są o kontakt email gieldamieszkan@ptm.lublin.pl bądź telefoniczny +48 81 743 59 08, +48 81 743 49 64

CENNIK:

 1. Opłata rejestracyjna w wysokości 250 zł + 22% VAT, obejmująca następujące usługi:
  • wprowadzenie danych Zamawiającego i jego oferty do bazy danych oraz na stronie internetowej www.ptm.lublin.pl (zakładka „Giełda Mieszkań”) wraz z aktywnym linkiem Zamawiającego
  • przygotowanie personelu do udzielania informacji na temat oferty Zamawiającego,
  • zabezpieczenie obsługi ekspozycji w siedzibie PTM( wizualizacja),
  • public relations - stworzenie przyjaznej atmosfery wokół promocji inwestycji (oferty).
 2. W przypadku gdy firma nie posiada własnej strony www istnieje możliwość stworzenia dla niej podstrony z aktualną ofertą mieszkaniową. Dodatkowa jednorazowa opłata wynosi 200 zł +22% VAT.
 3. Miesięczna opłata za świadczenie usług informacyjno - promocyjnych wynosi 125 zł + 22% VAT
 4. Wizytówka firmy z danymi adresowymi – miesięczny abonament: – 100 zł + 22% VAT (dotyczy firm nie posiadających w swojej ofercie wolnych lokali)

UMOWA ŚWIADCZENIA USŁUG INFORMACYJNO-PROMOCYJNYCH umowa_do_pobrania
FORMULARZ DO POBRANIA ankieta_do_pobrania

• Rynek wtórny (kliknij aby rozwinąć)

Ta zakładka przeznaczona jest dla osób, które chcą sprzedać, kupić, wynająć bądź zamienić dom, mieszkanie, garaż itp., a nie są zainteresowane współpracą z agencjami nieruchomości.

Jak zamieścić ogłoszenie na naszej stronie?

Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dołączyć do niego max. 5 zdjęć danego obiektu w formacie JPG. na nośniku elektronicznym.

Całość można przesłać na adres email gieldamieszkan@ptm.lublin.pl bądź dostarczyć bezpośrednio do siedziby naszej firmy Lublin ul. Nadbystrzycka 11, tel. +48 81 743 59 08, +48 81 743 49 64

Ogłoszenie ukaże się po podpisaniu przez obie strony umowy świadczenia usług informacyjnych oraz uiszczeniu przez klienta opłaty rejestracyjnej. Można tego dokonywać bezpośrednio na konto bankowe: PKO BP II O/Lublin nr. 45 1020 3150 0000 3402 0003 5261 bądź w kasie PTM.

Po zaksięgowaniu wpłaty, zostanie wystawiona faktura VAT i przesłana pocztą na adres wskazany przez klienta.

CENNIK ŚWIADCZENIA USŁUG INFORMACYJNO – PROMOCYJNYCH
Lp.
Usługa
Cena
1
Opłata rejestracyjna obejmująca wszelkie czynności (zgodnie z §1 pkt 1) konieczne do umieszczenie oferty Zleceniodawcy w bazie danych PTM na okres 1 miesięcy
50 zł
2
Opłata za przedłużenie oferty na kolejny miesiąc
30 zł
3
Opłata za wykonanie sesji zdjęciowej w lokalu klienta
30 zł
4
Opłata za ponadstandardową usługę informacyjną*
50 zł
Ceny nie zawierają w sobie podatku VAT (22%)

*W przypadku jeśli klient nie chce osobiście udzielać informacji na temat przedmiotu ogłoszenia,
pracownicy PTM przejmie ten obowiązek.

UMOWA ŚWIADCZENIA USŁUG INFORMACYJNYCH umowa_do_pobrania
FORMULARZ DO POBRANIA ankieta_do_pobrania


facebook